English (United Kingdom)ukraine

Бауер Украина

 

Тренінг

 

 

Тренінг - аж до отримання посвідчення оператора.
Будівельні машини - це високовартісні установки, це великі інвестиції будівельних компаній. Тому кваліфіковане і сумлінне використання машин є нагальним завданням. Bauer проводить навчання операторів і організовує постійне підвищення кваліфікації.

Для навчання та підвищення кваліфікації був заснований тренінг-центр BAUER Training Center GmbH. (BTC)

BTC пройшов сертифікацію як професійний навчальний заклад і може присвоювати робочу кваліфікацію, в т.ч. на загальному ринку праці. Комплексні програми курсів і навчання представлені в опублікованій брошурі, також їх можна знайти в інтернеті. Для навчання на місцях розташування підприємств Bauer є добре обладнані аудиторії.

У Німеччині в доступний для огляду час будуть введені обов'язкові посвідчення операторів будівельних машин. Іспит на цю кваліфікацію - це завдання професіональних спілок. На машинобудівному заводі Bauer у м. Арезінг був створений тренувальний майданчик з урахуванням навчання на посвідчення оператора будівельних машин. Тут оператори можуть отримувати і практичні навички.

Територія площею 6.000 кв.метрів має ряд особливостей.

На різних установках можна проходити окремі важкі кроки - такі як, правильне відчуття центру ваги установки, погрузка установки і монтаж, аж до критичних робочих ситуацій на будмайданчику.