English (United Kingdom)ukraine

Бауер Украина

Бауер

Про нас


У зв'язку з необхідністю надання своїм клієнтам в Україні більш якісних і своєчасних сервісів, з ініціативи керівництва фірми « BAUER Maschinen GmbH » (Німеччина) було створено ТОВ «БАУЕР МАШІНЕН УКРАЇНА» єдиним учасником якого став німецький машинобудівний концерн. Таким чином ТОВ « БАУЕР МАШІНЕН УКРАЇНА» є " дочірнім підприємством" всесвітньо відомого концерну «BAUER » (Німеччина), заводи і дочірні підприємства якого відкриті в Канаді, Австралії, Росії, Швеції, Італії, Німеччині, Китаї та інших країнах світу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «БАУЕР МАШІНЕН УКРАЇНА» було засновано в 2009 році і з моменту заснування успішно підтримує своїх українських клієнтів. Здійснює продажі в Україні бурового обладнання, запасних частин і витратних матеріалів, що вироблені фірмою «BAUER Maschinen GmbH» (Німеччина). Поряд з продажем обладнання та запасних частин на ТОВ «БАУЕР МАШІНЕН УКРАЇНА» покладена відповідальність щодо здійснення ремонту та сервісного обслуговування бурової техніки на території України, а також проведення навчання персоналу замовника навичкам роботи з нею, інформування клієнтів про новітні технічні розробки в області спеціального фундаментобудування.

Про концерн


Концерн «BAUER» заснований більше 200 років тому і на даний момент є світовим лідером з виробництва машин для спеціального фундаментобудування (галузі будівництва, що вимагає великої кількості спецтехніки). Концерн успішно випускає обладнання для різних методів буріння а також всіляких підземних робіт, споруди свайових і шпунтових підпірних стін, будування мостів, метро і тунелебудування, берегоукріплення, свайових підпор будівель різного типу, поліпшенню несучої здатності грунту, пристрою підпірних стін за методом «стіна в грунті»та ін.

Компанія " BAUER " була представлена ??в Україні з кінця 80 -х - початку 90 -х років в рамках міждержавної кооперації, розміщувала замовлення з виготовлення металоконструкцій на українських машинобудівних і машиноремонтних заводах, організувала виробництво малої (анкерної) бурової техніки для потреб Радянського союзу і укладала договори та проводила прямі продажі бурової техніки й устаткування за допомогою уповноваженого представника в Україні. До 2008 року українські будівельні компанії придбали й успішно використовували для реалізації самих амбітних будівельних проектів більше 80 одиниць великої і малої техніки виробленої німецьким машинобудівним концерном.

 


           Bohrpunkt N 42. 2012

Промо-ролик. 07:22 мин.
Romeral Выставки